Studio Urody & SPA
Marzena Liszewska
ul.Składowa 2a, Olecko

t: 875204961
m: 515084017
e: spaolecko@gmail.com

   Zajrzyj do nas

Dłonie i stopy

Manicure

Opis:

Manicure to zabieg , któremu poddawane są dłonie i paznokcie u rąk. Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokciowej, odsunięciu i…

Więcej

Manicure

Manicure to zabieg , któremu poddawane są dłonie i paznokcie u rąk. Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokciowej, odsunięciu i ewentualnym wycięciu skórek cążkami (manicure cążkowy) lub tylko odsunięciu skórek (manicure biologiczny). Płytka paznokciowa może być pomalowana kolorowym bądź bezbarwnym lakierem czy odżywką, a w dłonie wmasowany krem.

 • Manicure z pielęgnacją polega na dodaniu peelingu i masażu dłoni do w/w czynności.
 • cena:70zł

 • Manicure japoński polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.
 • cena:50zł

 • Manicure hybrydowy polega na pomalowaniu specjalnym lakierem świtłoutwardzalnym w lampie UV przygotowanej wcześniej płytki paznokciowej.
 • cena:70zł

 • Akryl – metoda modelowania płytki paznokciowej masą z proszku i liquidu. Można nim paznokieć przedłużyć, nadać ładniejszy i modny kształt. Przedłużone w ten sposób paznokcie są piękne i mocne. Można je nosić kilka tygodni, ale jeśli się chce nosić je dłużej po 3-4 tygodniach należy przyjść na korektę paznokci.
 • cena:110-130zł

 • Żel – metoda modelowania paznokci światłoutwardzalnym w lampie UV żelem. Trwałość i pielęgnacja podobna do akrylu z tym, że żel wygląda bardziej naturalnie.
  Akryl lub żel można pomalować zwykłym bądź hybrydowym lakierem.
 • cena:110-130zł

Pedicure

Opis:

Pedicure kosmetyczny to zabieg pielęgnacji stóp i paznokci. Przebieg zabiegu: dezynfekcja, oględziny stóp i paznokci, peeling i kąpiel stóp, skrócenie…

Więcej

Pedicure

Pedicure kosmetyczny to zabieg pielęgnacji stóp i paznokci. Przebieg zabiegu: dezynfekcja, oględziny stóp i paznokci, peeling i kąpiel stóp, skrócenie paznokci i odsunięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt, masaż specjalnym kremem, pomalowanie paznokci.

Pedicure leczniczy polega na zdiagnozowaniu problemu stóp: wrastające paznokcie, modzele, nagniotki, odciski, pękające pięty, pocące się stopy.

W zależności od problemu:

 • wrastające w wkręcające się paznokcie – klamry, rurki ortonoksyjne, tamponada
 • modzele, nagniotki, odciski – usuwanie przy zastosowaniu odpowiednich sterylnych bądź jednorazowych narzędzi
 • pękające pięty – wyrównanie rozpadlin w skórze, zastosowanie i polecenie do domu odpowiednich kremów i maści
 • pocące się stopy – maski, środki pielęgnacyjne do domu, a dla bardziej zdeterminowanych w walce z nadpotliwością zabieg z użyciem botoxu, który wstrzyknięty w podeszwę stopy powoduje czasowe na ok. 6 m-cy zahamowanie wydzielania potu przez stopy.

Osoby z problematycznymi stopami powinny częściej pojawiać się w gabinecie, aby właściwie i pod kontrolą pielęgnować swoje stopy. Wszak stóp nie ma na wymianę, a muszą nas dźwigać przez całe życie.

Na zdrowe paznokcie u stóp można nakładać lakier zwykły, hybrydowy, akryl lub żel jeśli płytka nie jest idealna.
Pedicure 90zł
Pedicure z hybryda 120zł
Pedicure Spa 200zł

Klasyczny masaż stóp

Opis:

Masaż przyniesie ulgę stopom, rozgrzeje i rozrusza stawy i zrelaksuje całe ciało. Trwa 15 minut. Cena:50zł

Więcej

Klasyczny masaż stóp

Masaż przyniesie ulgę stopom, rozgrzeje i rozrusza stawy i zrelaksuje całe ciało. Trwa 15 minut.

Cena:50zł

Masaż tajski stóp

Opis:

Akupresurowy masaż stóp połączony z masażem palców, kostek i łydek. Wszystko to z użyciem olejowych ekstraktów mięty, tajskiego balsamu zawierającego…

Więcej

Masaż tajski stóp

Akupresurowy masaż stóp połączony z masażem palców, kostek i łydek. Wszystko to z użyciem olejowych ekstraktów mięty, tajskiego balsamu zawierającego mentol, kamforę, wosk pszczeli. Idealny, by usunąć uczucie ciężkich zmęczonych nóg. Trwa 60 minut!

Cena:150zł

Padabhyanga - ajurwedyjski masaż stóp

Opis:

Uwalnia zapasy energii i usuwa blokady, przepędza zmęczenie i wyczerpanie. Poprawia się wzrok, a stopy zyskują więcej stabilności i miękkości….

Więcej

Padabhyanga - ajurwedyjski masaż stóp

Uwalnia zapasy energii i usuwa blokady, przepędza zmęczenie i wyczerpanie. Poprawia się wzrok, a stopy zyskują więcej stabilności i miękkości. Trwa 30 minut.

Cena:100zł