Studio Urody & SPA
Marzena Liszewska
ul.Składowa 2a, Olecko

t: 875204961
m: 515084017
e: spaolecko@gmail.com

   Zajrzyj do nas

Makijaż okolicznościowy

Makijaż dzienny

Opis:

Jest to makijaż do pracy,na uczelnię, na spotkanie biznesowe. Nadaje świeży wygląd, maskuje niedoskonałości(przebarwienia, zaczerwienienia, wyprysk) i delikatnie podkreśla nasze atuty…

Więcej

Makijaż dzienny

Jest to makijaż do pracy,na uczelnię, na spotkanie biznesowe. Nadaje świeży wygląd, maskuje niedoskonałości(przebarwienia, zaczerwienienia, wyprysk) i delikatnie podkreśla nasze atuty (kości policzkowe, brwi, usta, oczy).

Makijaż wieczorowy

Opis:

Jest rodzajem makijażu okolicznościowego czyli na specjalną okazję. Makijaż ten ma na ogół przetrwać wiele godzin w róż warunkach pogodowych…

Więcej

Makijaż wieczorowy

Jest rodzajem makijażu okolicznościowego czyli na specjalną okazję.

Makijaż ten ma na ogół przetrwać wiele godzin w róż warunkach pogodowych oraz dobrze wygadać w różnym oświetleniu wymaga więc zastosowania trwałych i wodoodpornych kosmetyków, baz matujących skórę itp.

W makijażu takim modelujemy kształt twarzy, korygujemy mankamenty (wysokie czoło, zbyt kwadratową żuchwę, okrągłą twarz, zbyt szeroki lub długi nos, brodę, kształt oczu i ust itp.), rozjaśniamy i rozświetlamy partie twarzy tak, aby  twarz uzyskała właściwe proporcje. W makijażu wieczorowym przeważnie występujemy w sztucznym oświetleniu, więc użycie bardziej nasyconych kolorów w makijażu oczu czy ust będzie jak najbardziej wskazane. Nie bójmy się kolorów – nawet jak na codzień robimy sobie bardzo delikatny makijaż. W sztucznym świetle taki makijaż wygląda tak jakby go nie było, a zatem wykonanie makijażu dziennego na wieczór mija się z celem.

Makijaż ślubny

Opis:

Dobrze wykonany makijaż ślubny jest połączeniem cech różnych rodzajów makijażu: makijażu dziennego, który jest stosunkowo dyskretny i dostosowany do słońca…

Więcej

Makijaż ślubny

Dobrze wykonany makijaż ślubny jest połączeniem cech różnych rodzajów makijażu: makijażu dziennego, który jest stosunkowo dyskretny i dostosowany do słońca słonecznego oraz wieczorowego, wyróżniającego się dużą trwałościà, by uniknàć ciàgłych poprawek, a także fotograficznego, kryjącego wszelkie niedoskonałości i dobrze wyglądającego w świetle sztucznym,a wreszcie wodoodpornego, niewrażliwego na pot, łzy i kontakt z gośćmi. Wszystkie te cechy należ ze sobą połączyć.

Przed makijażem ślubnym wskazane jest wykonanie makijażu próbnego podczas którego omawia się wszelkie niuanse dotyczące efektu końcowego i wykonuje się makijaż, aby zobaczyć go jeszcze przed dniem ślubu.